Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαίας οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου. Το πρόγραμμα και οι “‘αρχοντες” των αγώνων σε Α’ και Β’ Κατηγορία, έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Θύελλα Πατρών, Πετρόπουλος
Ριόλου, 15:00, Πανμοβριακός Ριόλου-Λιμνοχώρι, Χρονάς
Παραλίας, 15:00, Δόξα Παραλίας-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Παπαδόπουλος
Κυριακή 13/11
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Ατρόμητος Λάππα 2015, Χρονάς
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Αντωνίου
Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ικαρος Λακκόπετρας, Μπακόπουλος
Ρεπό : Αχαιός Σαραβαλίου
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Εθνικός Πατρών, Τηλιγάδας
Προσφυγικών 15:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Νίκη Προαστείου, Βαβαρούτας
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Ανδριανός
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Αντωνίου
Προσφυγικών, 18:00, Πάτρα 2005 A.E.-Παναιγιάλειος, Καδδάς
Κυριακή 13/11
Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Μέρμηγκας
Ρεπό : Αετός/Αστραπή
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Ντα Λουζ Οβρυάς, 15:00, Φαραικός-Ικαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης
Κυριακή 13/11
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Παναχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Βαβαρούτας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:00, Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”-Αστέρας Λεοντίου, Αργυρόπουλος
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Αναγέννηση Πατρών-Πείρος Ισώματος, Ανδριανός
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Περιβόλα-Αρόη Α.Π.Ο., Ζήκος
Χαλανδρίτσας, 15:00, Σταροχώρι-Αχαϊκός, Κονιδάρης
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Ροϊτίκων ΑΕ, Ταξιάρχης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Φοινικας Ζήριας, Δανιήλ
Ρίου, 15:00, Άνω Καστρίτσι-Αργυρά Πατρών, Καλύβας
Αγυιάς, 15:00, Ζαβλάνι-Ηρακλής Πατρών, Μπακόπουλος
Καλαβρύτων, 16:00, Καλάβρυτα-Δαβουρλής K. 92, Γιαννόπουλος
Κυριακή 13/11
Τέμενης, 15:00, Αστήρ Τέμενης-Αετός Ρίου, Τηλιγάδας
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Παλαιολόγος
Ροδιάς, 15:00, Φλόγα Ρόδιας-Αρόης Α.Ε., Ασπρουλόπουλος