Ξεκίνησε προετοιμασία η ΑΕ Αιγείρα/Ακράτα ,η σχετική ανακοίνωση
Ξεκίνησε χθες η ομάδα μας τις προπονήσεις προετοιμασίας για το Πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας με τον καθιερωμένο Αγιασμό. Άλλη μια απαιτητική χρονιά ξεκινάει με αρκετά νέα προσωπα αλλα με την ίδια διάθεση για διάκριση και επιτυχίες. Ευχόμαστε στον προπονητή μας Γιάννη Παλαιολογόπουλο και σε όλους τους παίκτες να έχουν υγεία και δύναμη για τη συνέχεια.
Καλοσωρίζουμε και τον Παναγιώτη Καρούζο που ανέλαβε ηδη νέος Γενικός Αρχηγός στην ομάδα μας.