Η Νίκη Γκουνέλα-Νταφογιάννη από το Σκιαδά θα βρίσκεται στο πλευρό του Θόδωρου Μπαρή στις αυτοδιοικητικές εκλογές το Οκτώβρη:
“Ευχαριστώ την Νίκη Γκουνέλα-Νταφογιάννη από το Σκιαδά για την εμπιστοσύνη της. Η Νίκη είναι μια νεαρή μητέρα με καταγωγή από τη Χαλανδρίτσα. Ενεργό μέλος της τοπικής μας κοινωνίας με αγάπη για τον τόπο μας μοιράζεται μαζί μας το ίδιο όραμα για έναν Δήμο ανοικτό και λειτουργικό.
Με την υποψηφιότητα της δηλώνει την θέλησή της να συμμετέχει στην κοινή μας προσπάθεια για την περαιτέρω ανάπτυξη και εξέλιξη του Δήμου μας, με γνώμονα πάντα το κοινό καλό και στοχεύοντας σε ένα καλύτερο αύριο για όλους μας και ειδικότερα για μας τους νέους και τα παιδιά μας που είμαστε και το μέλλον αυτού του τόπου.
Ενώνουμε δυνάμεις και με νέες συνεργασίες διευρύνουμε τις συγκλίσεις, συνεχίζοντας την προσπάθεια που ξεκινήσαμε πριν από τέσσερα χρόνια για έναν Δήμο ανοικτό, αποτελεσματικό και αντάξιο των προσδοκιών των συνδημοτών μας.
Όλοι μαζί μπροστά για να συνεχίσουμε το έργο μας και να παραμείνει ο Δήμος μας σε τροχιά ανάπτυξης και προόδου! Ακόμη πιο δυνατοί θα δώσουμε κι αυτή τη «μάχη» με πρωταγωνιστές τους ίδιους τους συνδημότες μας και όχι με… εφεδρείες!
Καλωσορίζουμε την Νίκη Γκουνέλα-Νταφογιάννη”.