Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές οι οποίοι θα διευθύνουν τους αγώνες του προσεχούς σαββατοκύριακου. Αξίζει να σημειωθεί πως στις αναμετρήσεις Αργυρά-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου και Φλόγα Ροδιάς-Αυτόνομη έχουν οριστεί διαιτητές από την ΕΠΣ Αρκαδίας. Πιο αναλυτικά:
Α’ κατηγορία
Σάββατο 24/2
Α’ Ομιλος
Κάτω Αχαΐας, 16.00: Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πετρόπουλος.
Ζαρουχλεΐκων, 16.00: Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Νιφορεΐκων, Πράνταλος.
Σαραβαλίου “Κ. Ζάρρας”, 16.00: Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας, Οικονόμου.
Θύελλας, 16.00: Θύελλα Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Ζήκος.
Κυριακή 25/2
Ροϊτίκων, 16.00: ΑΕ Ροϊτίκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Πετρόπουλος.
Λάππα, 16.00: Ατρόμητος Λάππα-Ατρόμητος Πατρών, Οικονόμου.
Β’ Ομιλος
Σάββατο 24/2
Προσφυγικών, 16.00: Αρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Χρονάς.
Αγυιάς, 16.00: Δαβουρλής Κ’ 92-Αχαϊκός, Γκοτσόπουλος.
ΕΠΣΑ “Α. Κάνιστρας”, 16.00: Εθνικός Πατρών-ΑΕ Αιγείρας/Ακράτας, Παπαδόπουλος.
Προαστείου, 16.00: Νίκη Προαστείου-Πάτραι, Φωκάς.
Πλαστήρα, 16.00: Θύελλα Αιγίου-Αετός Ρίου, Βαβαρούτας.
ΕΠΣΑ “Α. Κάνιστρας”, 18.30: Πήγασος Μπεγουλακίου-Καλάβρυτα, Μπακόπουλος.
Β ‘κατηγορία
Α’ Ομιλος
Σάββατο 24/2
Λιμνοχωρίου, 16.00: Λιμνοχώρι-Κρίνος, Γκαβός.
Κυριακή 25/2
Λακκόπετρας, 16.00: Ικαρος Λακκόπετρας-Ατλας, Τσάκης.
Χαλανδρίτσας, 16.00: Σταροχώρι-Φαραϊκός, Ζήκος.
Σαραβαλίου “Κ. Ζάρρας”, 16.00: Δίας Σαραβαλίου-Πυρσός, Σαββατιανός.
Ζαρουχλεΐκων, 16.00: Νεάπολη-ΑΟ Τριταίας/Τριταιικός, Ταξιάρχης.
ΕΠΣΑ “Α. Κάνιστρας”, 18.30: Δάφνη-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παπάδης.
Β’ Ομιλος
Σάββατο 24/2
Αβύθου, 16.00: Αβυθος Αιγιαλείας-ΑΕ Αιγίου, Τσάκης.
Ζήριας, 16.00: Φοίνικας Ζήριας-Αστέρας Τέμενης, Ταξιάρχης.
Κυριακή 25/2
Σαραβαλίου “Κ. Ζάρρας”, 13.00: Αστέρας Λεοντίου-Πάτρα 2005, Παπαδόπουλος.
Αγυιάς, 16.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αίας Πατρών, Βέλιου.
Προσφυγικών, 16.00: ΑΕ Αρόης-Απόλλων Συνοικισμού, Μαρδάς.
ΕΠΣΑ “Α. Κάνιστρας”, 16.00: Απόλλων Εγλυκάδας-Πετεινοί, Σαββατιανός.
Καμαρών, 16.00: Αχιλλέας Καμαρών-Ηρακλής Πατρών, Φωκάς.
Γ’ κατηγορία
Α’ Ομιλος
Κυριακή 25/2
Προσφυγικών, 10.00: ΑΠΟ Αρόη-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Βαβίλης.
ΕΠΣΑ “Α. Κάνστρας”, 11.00: Περιβόλα-ΠΑΟΚ Πατρών, Παλαιολόγος.
Αλισσού, 16.00: Ρομαϊκός-Πείρος Ισώματος, Μπακόπουλος.
Προσφυγικών, 18.30: Ολυμπιακός Πατρών-ΑΕΚ Πατρών, Ξουρής.
Β’ Ομιλος
Κυριακή 25/2
Προαστείου, 16.00: Αργυρά-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Αθανασίου.
Ροδιάς, 16.00: Φλόγα Ροδιάς-Αυτόνομη, Τουρουτσίκας.
Πλαστήρα, 16.00: ΑΟ Αιγίου 2019-Φοίνικας Αγυιάς, Κωνστανταρόπουλος.