Στον Πείρομ Ισώματος θα συνεχίσει να αγωνίζεται ο Φάνης Καραΐσκος, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση.
Αναλυτικά:
«Ηταν είναι και θα είναι μέλος της οικογένειας μας ! Ο Φάνης Καραΐσκος θα συνεχίζει να σκοράρει μαζί μας και την φετινή χρονιά! Του ευχόμαστε μια υπέροχη χρονιά με πολλά γκολ και χαρές!».
![](https://www.star24.gr/uploads/2022/05/IZI-2.jpg)
Στον Πείρομ Ισώματος θα συνεχίσει να αγωνίζεται ο Φάνης Καραΐσκος, όπως ανακοίνωσε η διοίκηση.
Αναλυτικά:
«Ηταν είναι και θα είναι μέλος της οικογένειας μας ! Ο Φάνης Καραΐσκος θα συνεχίζει να σκοράρει μαζί μας και την φετινή χρονιά! Του ευχόμαστε μια υπέροχη χρονιά με πολλά γκολ και χαρές!».
![](https://www.star24.gr/uploads/2022/05/IZI-2.jpg)