Φρέσκος άνεμος πνέει στον Ατρόμητο Λάππα αφού στο διοικητικό κομμάτι ανέλαβε και πάλι η διοίκηση που είχε ανεβάσει την ομάδα στην Α κατηγορία.
Η πληροφορίες του star 24 αναφέρουν οι ότι στη μεταγραφική περίοδο που έρχεται η ομάδα θα ενισχυθεί σημαντικά και το αγωνιστικό πρόσωπο του Ατρόμητου Λάππα στο 2ο γύρο θα είναι εντελώς διαφορετικό.
Είδη οι νέα διοίκηση της ομάδος έχει έρθει σε επικοινωνία και σε συμφωνία με πολύ καλούς ποδοσφαιριστές που για ευνόητους λόγους δεν μπορεί να ανακοινωθούν τα ονόματά τους.